Tam, kde je radosť

Autor: Róbert Flamík | 31.1.2012 o 9:12 | Karma článku: 4,89 | Prečítané:  321x

Preplnená sála... burácajúci potlesk... tridsať mladých ľudí zapojených do tohto diela... veľké pozitívne ohlasy, skvelé herecké výkony, úžasné kostýmy, výstižná hudba ... Aj takto by sa mohlo hovoriť o divadle, ktoré sme hrali tento rok v našom meste... Ale pridám, ešte pár svojich postrehov.

Bol to príbeh o hľadaní skutočnej radosti...

Začali sme túžbou v srdci žiť krajšie, žiť viac, žiť lepšie. Kto po niečom takom netúži? Je v nás toľko túžob, snov, ale zároveň aj strachov, napätí. To je v našom príbehu. Na jednej strane naše sny a na druhej klamstvo, do ktorého sa ocitáme ponorení bez možnosti skutočnej slobody a šťastia. Ale končí to tu všetko?

Náš príbeh hovorí o dvoch mladých ľuďoch, ktorí sa nechali oklamať, ale ktorí nezostali opustení. Nezostali sami. Hlas Lásky Božej v ich srdci stále znel a nedovolil im upadnúť do zúfalstva a beznádeje. Do opustenosti a sklamania. Oni sa ním nechali viesť a kráčajú cestou k životu...

Milí priatelia, toto nie je len divadlo, to je obraz. Obraz nášho života. Uverme v Božiu lásku ku nám a nechajme sa ňou viesť. Tam je opravdivá radosť a plnosť života.

Želám vám pokojnú plavbu morom života.

+r.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Cibulková: Mohla som sa zlomiť, no hodila som to za hlavu

Dominika Cibulková sa pri premiére na turnaji Masters prebojovala do semifinále. Stačilo jej na to jedno víťazstvo nad Simonou Halepovou.

SVET

Čechov pobúrila Prima. Zľakla sa Zemana a zastavila Krausa

Odmietla odvysielať reláciu Jana Krausa, v úvode ktorej kritizujú Zemana.


Už ste čítali?