Tam, kde je radosť

Autor: Róbert Flamík | 31.1.2012 o 9:12 | Karma článku: 4,89 | Prečítané:  322x

Preplnená sála... burácajúci potlesk... tridsať mladých ľudí zapojených do tohto diela... veľké pozitívne ohlasy, skvelé herecké výkony, úžasné kostýmy, výstižná hudba ... Aj takto by sa mohlo hovoriť o divadle, ktoré sme hrali tento rok v našom meste... Ale pridám, ešte pár svojich postrehov.

Bol to príbeh o hľadaní skutočnej radosti...

Začali sme túžbou v srdci žiť krajšie, žiť viac, žiť lepšie. Kto po niečom takom netúži? Je v nás toľko túžob, snov, ale zároveň aj strachov, napätí. To je v našom príbehu. Na jednej strane naše sny a na druhej klamstvo, do ktorého sa ocitáme ponorení bez možnosti skutočnej slobody a šťastia. Ale končí to tu všetko?

Náš príbeh hovorí o dvoch mladých ľuďoch, ktorí sa nechali oklamať, ale ktorí nezostali opustení. Nezostali sami. Hlas Lásky Božej v ich srdci stále znel a nedovolil im upadnúť do zúfalstva a beznádeje. Do opustenosti a sklamania. Oni sa ním nechali viesť a kráčajú cestou k životu...

Milí priatelia, toto nie je len divadlo, to je obraz. Obraz nášho života. Uverme v Božiu lásku ku nám a nechajme sa ňou viesť. Tam je opravdivá radosť a plnosť života.

Želám vám pokojnú plavbu morom života.

+r.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme pripravení na všetko. Aj na Trumpa

Buď ho nahradí Mike Pence, alebo bude hviezdiť vo vlastnej reality show.

SVET

Urážky, samochvála a bez plánu. Kam dovedie USA trumpizmus

Medzi republikánmi už neplatí konsenzus z Reaganovej éry.


Už ste čítali?