O prekvapivom Bohu

Autor: Róbert Flamík | 24.7.2012 o 5:46 | Karma článku: 13,31 | Prečítané:  1056x

Dalo by sa mnoho písať o zle, ktoré sa deje okolo nás. Dalo by sa mnoho uvažovať o tom ako ho zmeniť, dalo by sa... Dnes však chcem v toto skoré ráno ďakovať Bohu za dar života a všetkých tých prekvapivo krásnych okamihov v ňom...

Chcem Ti ďakovať za čas modlitby. Je to čas, keď ma učíš nádeji. Nádeji v to, že hoci množstvo zla sa dotýka môjho života a aj ja som často krát jeho súčasťou, Ty – Boh zostávaš verný a vždy čakáš...

Chcem Ti poďakovať za bratov v komunite. Sme každý iný, a predsa sa spolu usilujeme kráčať cestou dobra v službe iným. Niekedy to ide a niekedy nie. Za to všetko Ti, ale stále patrí moje ďakujem.

Ďakujem Ti tiež za mladých, ktorí si prišli zahrať stolný tenis, za chlapcov, ktorí sa zastavili na pár chvíľ a priniesli nám toľko radosti. Ďakujem Ti aj za mladých, ktorí chystajú piesne na sobáš jednej ich priateľky. Ďakujem Ti aj za mladých, ktorí chystajú tábor pre iných, pre deti zo sídliska.

Ďakujem, Ti Pane aj za západ Slnka, za jeho krásu a za rozhovor s jedným mladým mužom, ktorý chce žiť svoj život naplno a pre iných.

Ďakujem. Vždy ma prekvapíš. Si Boh nádeje a života. Ty si.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?