Zázrak dvoch životov

Autor: Róbert Flamík | 18.10.2015 o 17:12 | Karma článku: 8,23 | Prečítané:  1165x

Bolo to pred pár dňami. Správy s prosbami o modlitbu... Modlili sme sa spolu a dopadlo to dobre... Pár slov o tom, ako je dobre, že život pokračuje...

Práve dnes má meniny. Sobášil som ich minulé leto. Bola to krásna svadba. Taká iná. Nič pompézne. Pekné, farebné, plné kvetov, radosti, nádeje a hlavne lásky. Veľmi pekná chvíľa, za ktorú som vďačný a najmä za nich. On, kedysi nám v našom pastoračnom centre veľmi pomohol s realizáciou divadiel, ktoré boli hlavne jeho zásluhou, dnes svoje dary rozvíja službou iným, tým, že sa venuje rozvoju mladých hereckých talentov v meste, ktoré učí. Ona, učiteľka, dávajúca svoje srdce, čas i lásku deťom na základnej škole u nás v meste. 

Čakali malé. Vedeli sme termín, nechcel nám prezradiť jej meno. Už ho vieme :). Ale zrazu mi začali chodiť správy s prosbou za maličké i za jeho maminu. Nepovažoval som to za niečo zvláštne, až kým som sa nedozvedel, že pôrod bol veľmi náročný a že obe boli v ohrození života. Modlili sme sa za nich a minulú nedeľu som mu volal, aby som zistil, čo je vo veci...

"Pretrhla sa jej placenta. Bolo to veľmi vážne, obe boli v ohrození života. Prežili to. Bohu vďaka. Boli to len minúty. Ale sú tu. Behám z jedného mesta do druhého za nimi, ale už sú v poriadku." Dlho ma tak nič nepotešilo, ako práve toto. Zázrak dvoch zachránených krásnych životov. Ďakujem Ti za to.

S úctou. +

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.


Už ste čítali?